Yaskon Otomasyon çözüm alanlarımızda geçen işleri, bütün sektörlerde sağlıklı bir şekilde, zamanında başarır, teslim eder, devreye alır amacıyla özveriyle çalışmaktadır.

Bu amaçla teklif alabilir, danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yaskon Otomasyon yine her konuda, özellikle ileri seviye PLC eğitimi alanında sertifikalı veya sertifikasız eğitim vermektedir.

Otomasyon Eğitimleri

Arge bölümlerine, fabrika, elektrik ve otomasyon departmanlarına, plc ve otomasyon eğitimi almak isteyen mühendis ve tekniker bireyler bu eğitime ihtiyaç duymaktadır. Birebir eğitimlerimiz sayesinde çok kısa süreç içerisinde ileri eğitimleri tamamlayıp otomasyon sektöründe aktif halde yazılım geliştirebileceklerdir.

Robotik Kodlama Eğitimi

Robotik kodlama eğitimi, her geçen gün daha da gelişerek geleceğin teknolojisi olarak görülmektedir. Şuanda özellikle yurtdışında görülse de, Türkiye’de de bu alana ciddi anlamda yatırımlar ve teşvikler yapılmaktadır. Robotik eğitimi sayesinde çocukların küçük yaşlarda kodlama ile tanışması sağlanarak, gelişimlerinin olumlu bir şekilde etkilenmesine olanak sağlamaktadır.

Eğitim Atölye Kurulumu

Bulunduğunuz şehir veya okulda belirtilen alanlarda teknoloji uygulama sınıfları kurmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Özel okul ve kurumlara atölye kurulumu, nitelikli robotik kodlama eğitim müfredatı, kurum eğitmenlerinin eğitimi, robotik ekipmanların temini ve nitelikli eğitmen desteği vermekteyiz.

Robotik ve Bilim Yarışmacılarına Özel Danışmanlık

Başta TÜBİTAK ve TEKNOFEST gibi uluslararası adını duyurmuş yarışma kategorilerinde, bire bir danışmanlık ve bilgi aktarımı ileterek, akademik ve bilimsel tecrübelerimizin bir araya gelerek oluşturduğu ilham ile siz değerli yarışmacılarımıza katkıda bulunarak sizlerin daha iyi temsil edilmesini sağlamaktayız.

Yaskon Otomasyon

Uygulamalar